Jalgpall   |  Spordikapp

 

 

 

 

Elutervelt mõtlev magistrand!

Rahvasport on lahutamatu osa klubi Majandusmagister tegevusest. Meie jaoks on parim investering tulevikku hea haridus ja tervisesport.

Klubi sporditegevus täidab eesmärki teha spordirajal tuttavaks koolikaaslased, sest ühes meeskonnas tekivad sõbrad kogu eluks.

Tervisesport on vajalik sinu organismile, sest inimkeha on loodud palju suuremaks füüsiliseks koormuseks kui me igapäev talume. Sport tagab normaalse ainevahetuse ning keha taastusvõime. Tulemuseks on eluterve olemine ka vanemas eas.

Oma klubis saad tegeleda mitmete spordialadega; need leiad altpoolt.

Tarmo Nurmela, rattasalk.tarmo(ät)mail.ee

klubi spordijuht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henri Toompere kommentaar:

Mul endal oli ka selline färgindus, et peale keskkooli sai sport otsa ja sisuliselt kuni selle aasta alguseni (so siis kokku u 10 aastat) ei tegelenud asjaga üldse. Selle asemel toimus tüüpiline jupielu lõputute tööpäevadega ja närvide kulutamisega.


Aga sel aastal tuli hirmus tahtmine jälle ennast liigutama hakata ja omasugustega "mõõtu võtta", mille üheks ajendiks oli kindlasti suvel korraldatud triatlon. Võib-olla õnnestub selliste spordiürituse kaudu veel mõne maailma-kodaniku muserdatud elu äratada ja vältida enneaegseid infarkte.

 

Muuseas pidi sport aitama teatud tegevuste ajalist ühikut pikendada, mis mõningatel andmetel Eesti keskmisena on ~3min, ilma et infarktioht tekiks.


Motivatsiooniks trenni tegemisel on ju peale selle,

et see lihtsalt mõnus on,

ka see, et järgmisel võistlusel ikkagi lähemale konkurendile ära teha.

 

 

 

 

 

 

JALGPALL

 

 

 

 

 

Aastaringselt trennid, sõpruskohtumised ning julgematele ka osalemine liigamängudel. Tulemustest tähtsamaks hindame mängulõbu.
Vaata: FCMM jalgpall

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   
  TIITLIVÕISTLUSED      
   

Et lisada atraktiivsust klubi sporditegevusse, korraldatakse magistrandide lemmikspordialadel iga-aastased tiitlivõistlused. Varasematel klubiaastatel oli neid võistlusi rohkem, kui praeguseks toimuvad igal aastal ühissuusatamine ja triatlon.

 

Magistrand/magister, kes aasta jooksul oli tiitlivõistlusel saavutanud enim häid kohti, sai MM Spordikapa auhinna. Vt. punktitabelit.

   
   
     
     
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  in English