Spordikapp   |   Eelinfod

 

 

 

 

 

Tutvumisõhtu viis kokku rebased ja klubi Majandusmagistri

REPORTAAŽ  22.10.2005

 

 

 

 

 

Majandusteaduskond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22. oktoobril 2005 võõrustas Klubi Majandusmagister juba neljandat korda värskeid TTÜ majandusmagistrande, et sobitada tutvust uute ja vanade magistrandide-magistrite vahel. Toimus iga-aastane majandusmagistrandide tutvumisõhtu, mis seekord lõi osalejarekordi – üritusele registreerus  184 magistrandi-magistrit.

 

Tõepoolest, sellist suurt huvi tutvumise vastu ei ole korraldajad varem kohanud. Kui peole registreerumine avati, siis esimeste päevadega registreerus juba 80% osalejatest. Selline tulemus seadis korraldajad fakti ette, et taganeda ei ole enam kuhugi ning ootused on kruvitud eriti kõrgeks –  eelmiste aastate muljeterohked mälestused, sissejuurdunud traditsioon ning ootusärevus hoidsid pinget üleval avapauguni.

 

Avapauk anti oktoobrikuu 30ndal kell 19.00. Kui õhtujuht Kalle Kõiv jõulueelses punases poolkostüümis mikrofoni avas, jäi saal tardunult vaikseks ning hetke pärast kuulasid kõrvapaarid juba majandusteaduskonna dekaani härra Enn Listra tervituskõnet. Dekaan Listra tervitus oli lihtne ja soe: tere tulemast majandusmagistrantide perre, ülikool püüab pakkuda parimat, mis tal pakkuda on - nii akadeemilise kui õpikeskkonna poolelt ning lõpetuseks kutsus dekaan üles ka mõtlema klubi tulevikule – millisena klubi MajandusMagister jätkab aasta pärast.

 

Õhtu kirgikütvaima etteaste tegid Elena Haritonova, Rain Urbsalu ja Indrek Pällo, kes muusika saatel särkide lehvides rahvale tõelist taset näitasid – särgiesitluses oli nii sinist akadeemilisust, veel rohkem oranzi nooruslikkust kui ka särasilmset kelmikust. Ehk ei olnudki särgiesitluse lõpetuseks vaja särke selga ajadaJ – sõnum oli niigi selge ning lahkudes pälvis kolmik publiku vaimustava heakskiidu!

 

Tõnu Toomparki ja Tarmo Koppeli poolt antud ülevaade klubi tegevusest ning ajaloost andis rebastele mõista, et tegu ei ole niisama lustiklubiga, vaid au sees on sport, hea haridus ning tervislikud eluviisid. Jalgpall, võrkpall, kergejõustik, suusatamine, rattasõit on spordialad, mida klubi MM siiani aktiivselt harrastanud on. Tarmol oli au anda 2005. aasta parima klubi meessportlase tiitel  üle Tauno Varele. Naistest oli läbi hooaja parim Silja Scheer.

 

Kõht tublisti täis ja pilgud kõhutantsijatel puhanud, asuti ise tegevusse – ees ootas viktoriin, nö. vanade olijate ja rebaste vaheline mõõdukatsumine, rebaste mäng ning DJ rütmide saatel soojendus afterparty’ks. Rebaste ja vanade olijate vaheline jõukatsumine oli proovikivi mõlemale poolele – kes suudab rutem hävitada pudeli tequilat? Kuna võistkonnas oli suvaline arv võistlejaid, siis mängu käigus kujunes välja suhteliselt selge rollijaotus – kes sõi ainult sidrunit, kes kallas klaasi rohkem või vähem ääreni täis (siin olid vanad olijad alalhoidlikumad) ning kes spetsialiseerus tequila joomisele. Peab tunnistama, et rebimine oli tasavägine ning veel enne lõppu ei olnud teada kumb võistkond on kangem. Au värsketele magistrantidele väärika vastupanu eest!

 

Õhtu naelaks võib nimetada värskete klubiliste omavahelist mõõduvõttu, mille tulemusena selgus tasuta klubisärgi võitja. Kuna klubisärk on aastaid olnud klubi MM ühtekuuluvuse sümboliks, siis ihaldatud särgi saamine auhinnana tõstab selle väärtust veelgi. Nutikaimaks nooreks magistrandiks osutus Kristiina Liive, kes suutis lahendada müsteeriumi kuidas paberlennukisse ise füüsiliselt sisse pugeda.

 

Õhtu möödus märkamatult kiiresti ning peale kõhutantsijate ja ühe egiptlasest välistudengist isehakanud muusiku etteastet (mis oli kõigile ootamatu ja mõjus seetõttu lummavalt) oli aeg endal jalga keerutada ning südaööl bussi ronida, et pidu klubis Venus edasi jätkuks.

 

Söögi ja sooja eest hoolitses Hiiu Pubi, joogi muretses Saku Õlletehas ning afterparty’le lubas meid Venus Club.

 

Minu sügav ja siiras tänu kõigile pidulistele ja korraldajatele – ilma kõigi teie abita ei oleks olnud nii vahvat ja meeldejäävat tutvumisõhtut! Kes soovib olla järgmise tutvumisõhtu peakorraldaja?

 

Katre Eljas-Taal

Tutvumisõhtu 2005 peakorraldaja

 

 
 
 
  Klubi MM aktiivne liige Urmo Merila (vasakul) tervitamas saabujaid
 
 
  Majandusmagistri klubisärk loob ühise hea meeleolu
 
 
  Dekaan Enn Listra tervitamas uusi magistrande
 
 
  Klubi MM infojuht Tõnu Toompark tutvustamas uutele magistrandidele uusi avanevaid võimalusi vaba aja veetmiseks, mida pakub klubi Majandusmagister
 
 

  Tutvumisõhtu peakorraldaja Katre Eljas Taal eksponeerib Spordikappu
 
 

  Klubi MM klubijuht Tarmo Koppel (paremal) küsib Spordikapa 2005 laureaadilt Tauno Varelt, miks peaks magistrand olema huvitatud osalemast klubi MM spordivõistlustel
 
 
 

TTÜ Üliõpilasesinduse poolt tervitab Juhatuse liige Indrek Karo

 
 
 

Lookas toidulaud on lahutamatu osa kõikidest klubi MM üritustest (va. paastulaager :-)

 
 
  Klubi asutajaliige René Arvola (vasakul) demonstreerimas oma ustavust klubi MM suursponsorile Saku Õlletehasele
 
 

  Klubisärgi presentatsioon
 
 
 

Publik on haaratud särgidemonstratsiooni striptiisi-osast

 
 
 

Demonstreeritakse idamaised võistlustantse

 
 
 

Vanad sõbrad saavad ikka ja jälle kokku iga-aastasel Tutvumisõhtul

 
 
 

Vanad sõbrad saavad ikka ja jälle kokku iga-aastasel Tutvumisõhtul

 
 
 

Lõnamaised laule tutvustamas tudeng Egiptusest

 
 
 

Kõhutantsuõppe lühikursus

 
 
 

Erinevates mängudes tuli magistrandidel demonstreerida silmapaistvat mõistust ja taiplikkust

 
 
 

Erinevates mängudes tuli magistrandidel demonstreerida silmapaistvat mõistust ja taiplikkust

 
 
 

Erinevates mängudes tuli magistrandidel demonstreerida silmapaistvat mõistust ja taiplikkust

 
 
 

Erinevates mängudes tuli magistrandidel demonstreerida silmapaistvat mõistust ja taiplikkust

 
 
 

Erinevates mängudes tuli magistrandidel demonstreerida silmapaistvat mõistust ja taiplikkust

 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English