|   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

FC Majandusmagister vs. Sampo Pank

REPORTAAŽ  29.09.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sel neljapäeval, 29.augustil pidas FC Majandusmagistri suvehooaja viimase sõpruskohtumine. Teenelistel klubi jalgpalluritel oli vastaseks Sampo Panga jalgpallimeeskond.

 

Meeskonnaliikme Artjomi eestvedamisel kutsus Sampo pank FCMMi jalgpalliväljakule välja. Enne oldi meie klubi hoiatatud, et tegemist on tugeva vastasega. See pani magistrid asja tõsiselt võtma ning tugevaks jalgpallilahinguks vaimselt ette valmistuma.

 

Erinevalt paljudest teistest matšidest, kutsuti meeskond kohale ilmuma juba pool tundi enne matši. Veerand tundi tehti omakeskis trahvikastis pallihoidmise mängu, et platsiga harjuda ning jalg soojaks joosta, söödud käima saada. Poistel oli meeles viimase kohtumise valus lüüasaamine 0:8. Tõenäoliselt kõige selle tulemusena saadi pall hästi kohe murul veerema ning esimene värav löödi meie mansa poolt juba teisel mänguminutil.

 

Aga mäng oli tõeliselt tuline ning eesrindlikult esindasid klubi kõik mängijad. Kõik tahtsid anda parimat ning toimus ka palju füüsilisi kontakte, kuid õnneks mitte ühtegi tülinat. Väravaid sada mõlemasse väravasse ning surve vaheldus perioodiliselt ühe värava alt teise alla. Lõpptulemus 6:4 FCMMi kasuks oli rahuldav ning meeskond jättis suvehooaja selja taha rõõmsa muigega.

 

FCMMi talihooajal toimuvad trennid saalis Neljapäeva õhtuti alates novembrikuust. Kõik Majandusteaduskonna magistrandid ja magistrid on teretulnud. Lähem info FCMMi veebis.

 

Tarmo Koppel

FCMM mänedžer

E-mail: fc(ät)magister.ee

 
 
  FCMMi võidule tulid kaasa elama teenelised fännid
 
 
  Risto
 
 
  Mehi kogunes matšile 13, et varupingil istus pidevalt 4 mängijat
 
 
  Dima tegi hea partii väravas
 
 
  Danel peaga palli vastu võtmas
 
 
  Sampo löömas oma väravaalust puhtaks
 
 
  Kiirrünnak
 
 
  Meeskondade ühispilt
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English