|   Eelinfod

 

 

 

 

 

FC Majandusmagister vs. FC Heategu

REPORTAAŽ  25.08.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sel neljapäeval, 25.augustil toimus FC Majandusmagistri selle hooaja esimene sõpruskohtumine. Teenelistel klubi jalgpalluritel oli vastaseks Heateo Sihtasutuse jalgpallimeeskond.

 

Jah! Magistrandidest ja magistritest jalgpallurid tegutsevad täie auruga. Terve suve neljapäeviti trenni teinud magistrid otsisid väärilise vastase, kellega üks meeli ülendav jalgpallimatš maha pidada. Kuigi hooaja jooksul on maha peetud ka paar treeningformaadis mängu treener Benno jalgpallipoistega, oli mäng FC Heateoga esimene sõprusmatš.

 

Mäng algas FCMMi suvega, mis peagi neutraliseeriti. Kogu kohtumist iseloomustas jõudude tasakaal. Suuresti tänu sellele, et kuna osa Heateo mängijatest olid parajasti ühte heateokampaaniat korraldamas, tuli magistritel paar meest vastase tagalasse saata. Härrased diversandid, aga otsustasid et pakuvad vaatemängu publikumile täie krooni eest ning ei teinud omadel poistel elu kergemaks. FCMMi fänne oli kohal mitmeid, kohale ilmusid mitmed veteranmängijad, kes küll väga jalgpallisõbrad on, kui kaasajal eelistavad seda distantsilt jälgida.

 

Mängutulemus oli sõbralik võit ning kõik mängijad, lahkusid positiivsete emotsioonidega. Pärast matši peeti dušširuumis nõu kuidas FCMMi ridadesse uusi poisse meelitada - neid kes just magistrantuuri astusid. Arvati et paslik oleks korraldada promoüritus koos kõikide atraktsioonidega.

 

Tarmo Koppel

E-mail: fc(ät)magister.ee

 
 
  FCMMi fännid ja teenelised mängijad
 
 
  Aleks pallile järele sööstmas
 
 
  Oliver (77) üritab pallini jõuda enne vastast; Risto oli selle just osavate manöövritega vastasmeeskonna kaitseliini taha toimetanud
 
 
  Hüppavad et palli peaga tabada
 
 
  Taavi katab kätega, et pall segamatult enda valdusesse saada
 
 
  Tauno võtmas söötu vastu
 
 
  FC Heateo ründaja üritab löögile saada
 
 
  Oliver toimetab palli pikalt ette
 
 
  Kahe meeskonna võidupilt
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English