|   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

TTÜ (FCMM+FC Piraaja) vs. Imperial College (5:2)

REPORTAAŽ 29.06.2004

 

 

 

 

Teisipäeval 29.juunil kl 19 toimus Viimsi staadionil sõpruskohtumine jalgpallis, kus TTÜ võõrustas Londoni Tehnilist Ülikooli 'Imperial College'. Vaatamata inglaste heale tehnilisele pallivaldamisele ning noorematele mängijatele lõppes kohtumine TTÜ võiduga 5:2.

 

Kuna TTÜs jalgpalli esindusmeeskond puudub, otsustasid ülikooli kaks ainukest jalgpalliklubi FC Majandusmagister ja FC Piraaja oma jõud ühendada ning moodustada koondmeeskonna, sooviga jätta parim nägu TTÜst ja Eesti tudengijalgpallist. Vaatamata jalgpallispordi nõrgale esindatusele TTÜ's suutsid tipikad end kokku võtta ning anda inglastest tehnikatudengitele pallimurul väärilise vastuse.

 

Inglased demonstreerisid erakordselt head tehnilist pallivaldamise oskust ning hoidsid tipikaid pideva surve all. TTÜ meeskonna kapten Ivar Sikk oskas vastasmeeskonna tugevusi ja nõrkusi adekvaatselt hinnata ning läks välja kaitsetstrateegiaga (formatsioon 4-4-1), panustades kiiretele vasturünnakutele. Nagu mängutulemus näitas, osutus see üliedukaks, sest inglastel oli raske TTÜ kaitseliinist läbi murda. Samal ajal kui enamus inglasi oli TTÜ väljakupoolel, suutsid tipikad kiirete söötudega palli oma ründajani toimetada, kes selle edukalt ka väravaks realiseeris.

 

Inglased peavad sel nädalal oma Eestimaa tuuri, mille käigus kohtuvad nelja ülikooli jalgpallimeeskondadega.

Külalisvisiidil viibib ligi 30 inglise jalgpallurit. Vaatamata, et Imperial College on tudengite arvult TTÜ-ga samaväärne on seal tervelt seitse erinevat jalgpallimeeskonda, millistesse pääsetakse vaid katsete kaudu. Meeskonnad on täielikult ülikooli finantseerimise all, kuna Inglismaal on ülikoolidevaheline mõõduvõtt jalgpallis auasi.

 

Tarmo Koppel

FCMM Mänedžer

kontakt

 
 
 
  Imperial tegemas mängueelset soojendust
 
 
  Kohtunik selgitab reeglid: vahetust võib teha vaid mänguseisaku ajal
 
 
  Pall mängus
 
 
  Taavi seljatas just vastasmängija
 
 
  Vaatamata võidule oli valdav pressing inglaste poolt
 
 
  Mängulõpu "Elagu"
 
 
  Indrek andis sõpruskohtumise märgiks inglastele üle FCMM klubitassi
 
 
  Lõpupilt
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English