|   Eelinfod

FCMM vs Manchesteri Ülikooli endine esindusmeeskond

REPORTAAŽ 5.06.2004

5.juunil 2004 pidas majandusmagistrandide jalgpalliklubi FC Majandusmagister maha oma ajaloo teise rahvusvahelise sõpruskohtumise. Vastaseks oli Manchesteri Ülikooli kunagine esindusmeeskond, kes tuli Eestisse poiss-meeste õhtut tähistama.

Matš peeti Kotka staadionil, kus ka FCMM mängijad puutusid esimest korda kokku kvaliteetse kunstmuruga. Võrreldes Hiiu staadioniga kus FCMM esmaspäeviti kl 20 trenne peab, oli kunstmuru pehmem ning kohevam, mis säästis liigeseid liigsest põrutamisest.

Inglased olid spetsiaalselt selleks matšiks tellinud endale vormisärgid, püksid ja kedrad. Kuna 7 aastat olevat möödunud nende viimasest korrast, kui nad Manchesteri Ülikooli nimel ühiselt palliplatsil üles astusid, siis võis loota et tegu on kerge vastasega. Tegelikult oli tehnika neil päris korralik ning söödumänguga kontrollisid nad esimesel poolajal mängu. Vaheajale mindi seisuga 2:4 inglaste kasuks.

Teisel poolajal oli silmnähtavalt tunda vastase väsimist. Kuna tegu oli kolmekümnendates meestega, kelledest paljud aktiivselt tõenäoliselt spordiga ei tegele, siis näitas väsimus end oma halvimast küljest. Tänu vastase väsimusele ning ka asjaolule et lõpus mängisid inglased kahemehelises vähemuses, suutsid magistrandid palli oma kontrolli alla saada. enamus teise poolaja mängust toimuski vastase platsipoolel. Kohtumine lõppes seisuga 6:7 inglaste kasuks.

Ilm oli päikeseline ning pealtvaatajad said mänguelamust täie raha eest. Pärast pesemist Audenteses silusid kaks meeskonda sõprussidemeid Pubis Scotland Yard. Tõstatades teema FCMM-i 2005.aasta tuurist Londonisse, lubasid pooleldi ka inglased et ajavad selleks ajaks om meeskonna uuesti kokku, et FC Majandusmagistrile vastu astuda.

Tarmo Koppel,

FCMM mänedžer

fc(ät)magister.ee

Kapten Ivar Sikk seletab mängijatele lahti strateegiat

I poolajal asub FCMM-i väravat kaitsma Dima

Mängueelne rivistus

Manchesteri Ülikooli endine esindusmeeskond tegi spetsiaalselt selleks kohtumiseks jalgpallikostüümid

Sõpruskohtumise esinduspildi tegemine

Esimesel poolajal näitasid inglased üles erakordselt head tehnikat ning pallivaldamise oskust. Pall on just löödud meie väravavahi selja taha.