Spordikapp   |   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

Võrkpalliklubi MM käis oma esimesel turniiril

REPORTAAŽ  11.04.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. aprillil toimus Tartus Põllumajandusakadeemia spordisaalis võrkpalliturniir harrastajatele, kus teiste kõrgkoolide hulgas osales ka TTÜ kolme võistkonnaga (TTÜ mehed, TTÜ naised ja TTÜ Majandusmagister).

 

Meeste konkurentsis ei suutnud keegi TTÜ meeskonnale tugevat vastupanu osutada, ära ei antud ühtegi geimi ning saavutati kindel esikoht. TTÜ Majandusmagister saavutas tubli 5. koha. Au tuleb anda kõigile magistrandidele, kes lõpuni vastu pidasid ja vastastele südi vastuhakku pakkusid. Lisaks väga tugevale tasemele tegi mängijate elu raskeks poolehoidjate vähesus ja varumängijate tühi pink.  Seda enam, et võrkpall ei  ole magistrandide seas väga populaarne, tuleb hinnata neid klubikaaslasi, kes Tartus kohal käisid. Meeskonda kuulusid Sten Akel, Janis Pugri, Üllar Koemets, Igor Sumarok, Priit Pappel ja Aivar Säde.

 

VK Majandusmagistri jaoks oli see esimene meistrivõistlus, millest osa võeti. Akadeemilise Spordiliidu poolt korraldatavatest erinevate spordialade Eesti üliõpilaste meistrivõistlustest on varem osa võtnud ka majandusmagistrandide jalgpalliklubi.

 

Võrkpalliklubi Majandusmagister juht

Merlin Müür

 

 
 
 
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English