|   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

TTÜ Majandusteaduskonna Söökla nüüd ka õhtuti avatud

PRESSITEADE  2.02.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koplis asuv TTÜ Majandusteaduskonna söökla on selle aasta veebruarikuus avatud magistrandide  ja TTÜ Üliõpilasesinduse Sotsiaaltoimkonna survel kella 20.00ni (reedeti 18.00ni). Kui eksperimendi käigus selgub, et see end ära tasub, siis jääb söökla õhtutel avatuks ka edaspidi.
 
Pikka aega oli TTÜ Majandusteaduskonna söökla avatud kella 18.00ni, mistõttu pidid õhtuste loengute kuulajad kannatama tühja kõhtu. Eelkõige häiris see magistrande, kel loengud lõpevad kell 20.30 (teadusmagistrandidel isegi kell 21.15),  kes peale pikka tööpäeva ei saanud loenguvaheajal süüa. 
Sööklaprobleemi lahendamine  oli  Klubi Majandusmagister esindaja  TTÜ Üliõpilasesinduse  Sotsiaaltoimkonnas, Ermo Eero jaoks südameasjaks ning nimetatud eksperiment on esimene samm probleemi lahendamise teel.
 
Kui eksperiment ebaõnnestub, siis suletakse söökla edaspidigi juba kell 18.00. Seepärast peaksid eksperimendi ajal magistrandid meelde tuletama varasema kombe loengute vaheajal sööklas söömas käia.  Muidu said üliõpilased õhtuti loengupausi ajal vaid kohvi juua, mida sai fuajees asuvast automaadist. TTÜ Majandusteaduskonna sööklas tegeleb toitlustamisega Adaat Group OÜ.

René Arvola
KlubiMM turundusjuht

KlubiMM Üliõpilasesindaja Ermo Eero

 

 
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English