|   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

Klubi Majandusmagister võttis vastu 87 uut liiget

REPORTAAŽ  6.12.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tehnikaülikoolis tegutsev majandusmagistrandide ja -magistrite klubi ületas sel laupäeval kolmesaja liikme piiri, kui võttis vastu 87 uut klubiliiget.

 

Majandusteaduskonnas toimus klubi neljas särgipäev, kus jagati unikaalseid magistrandisärke. Särgipäev on sisuliselt magistrandide versioon nn rebaste ristimisest, kus toimub uusikute omaksvõtmine ning täieõigusliku klubiliikme staatuse andmine.

 

Särgitseremoonial vaadati esmaesitlusena klubi MM tutvustavat videot. Anti ülevaade olnust ja tulevasest, kus oli ja on põhjust särki kanda. Ülevaade sisaldas säravamaid hetki tiitlivõistlustest ning lõigukesi klubi üritustest ja liikmete tegemistest. Toodi välja, et klubiüritused on alati eesmärgiga veeta aega lõbusalt toredate koolikaaslaste seltsis. Samuti ei ole ühtegi üdini tõsist tiitlivõistlust, alati on väike huumor omal kohal. Võistlustest osavõtmine on lõbus tegevus, kus püütakse ennast natuke pingutada ja teiste harrastajatega ja lihtsalt spordisõpradega mõõtu võtta. Tõsisemaid tiitlivõistluste alade harrastajaid on tavaliselt vaid paar, kuid spordisõpru magistrantide hulgas sadades.

 

Vastsetele särgiomanikele loeti ette pühendus. See selgitas, mida selle särgi omamine tähendab ja miks see just selline välja näeb.

 

Kohal oli ka hulgaliselt vanu aktiivseid klubiliikmeid, kes ergutasid uusi liikmeid aktiivselt üritustest osa võtma ja ka korraldama. Jätkati ka traditsiooni uute särgiomanike kahepoolse pildistamisega, millega oleks võimalik viia kokku nimi (näeb numbri järgi nimekirjast) ja nägu.

 

Klubi ühe asutaja, turunduse õppetooli hoidja René Arvola sõnul on klubi atraktiivsus oma sihtrühmas saavutatud eelkõige tänu vaakumile, mis selles segmendis laiutas. Klubi eduvalemi võtab Arvola aga kokku kolme sõnaga: kannatlikkus, julgus ja kontaktid.

 

Margit Alep

Brändikorraldaja

 

PS! Kui sa oma särgile järgi ei saanud tulla, siis saad selle kätte teisipäeviti kl 16-18 (kuu aja jooksul), Turunduse õppetooli ruumist X-216. Järgi pead tulema isiklikult.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English