|   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

MajandusMagister viis Saku Õlletehases läbi ajurünnaku

REPORTAAŽ  26.11.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. novembril toimus Saku Õlletehases klubi MajandusMagister ajurünnak, mille käigus leiti uusi võimalusi kahepoolse tõhusa koostöö jätkamiseks.

 

Pimedal novembri õhtul koondusid 27 klubi MajandusMagister magistrit ja magistrandi Saku Õlletehase ruumes. Esmalt toimus põgus ekskurssioon õlletehase ruumes. Nii mõnigi magistrand tundis suuri õllevaate nähes end kui laps kommipoes.

 

Ekskurssioonile järgnes Saku Õlletehase muuseumi külastamine. Sellele omakorda ülevaade Eesti õlletootmise ajaloost ning Saku Õlletehase juhtivast rollist sel alal.

 

Omandatud teoreetilisi teadmisi Saku toodangust prooviti järele praktikas. Nii mõnigi klubiline leidis Saku Pubis uue ja huvitava õllesordi, mida ta enne proovinud ei olnud.

 

Degusteerimise järel, osalt ka degusteerimise käigus jaguneti gruppidesse ning asuti läbi viima ajurünnakut. Ajurünnaku eesmärgiks oli leida ühiseid punkte Saku Õlletehas ja klubi MajandusMagister jätkuvas koostöös.

 

Ajurünnakul toodetud ideede ettekandmiseks suunduti taas õllemuuseumisse. Kiirete ettekannetega esinesid esmalt Jaan, seejärel paarisrakendina Edvard ja Risto, lõpuks Tõnu. Vahepeale pikkisid oma pisut venima jäänud ettekande Ermo ja Paavo.

 

Viimaste ettekanne pälvis osalejatelt sooja aplausi veel enne lõppemist. Ettekanne oli koguni nõnda ideederohke, et tunnistati Saku Õlletehase esindajate Kristy Villems'i ja Kristo Kips'i poolt parimaks.

 

Ettekannete järgselt liikusid magistrandid tagasi õlletehase pubisse, kus poolelijäänud degusteerimine ehk pidu jätkus täie hooga.

 

Saku Õlletehas on Eesti- ja Liivimaa vanim õlletehas, mis on asutatud 1820. aastal Saku mõisniku krahv Karl Friedrich von Rehbinderi poolt.

 

Klubi MajandusMagister on 227 liikmega suurim akadeemiline klubi Eestis koondades Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagistreid ja -magistrande.

 

Tõnu Toompark,

klubiMM Avalike suhete juht

kontakt

 

vt. ka: Saku Õlletehas ja sihtasutus MajandusMagister sõlmisid sponsorleppe (2.07.2003)

 

 
 
  Ülevaade Saku Õlletehase majandusest
 
 
  Rühmatöö
 
 
 
  Ajurünnaku tulemuste ettekanded
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English