Spordikapp   |   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

Magistrandid said tuttavaks

REPORTAAŽ  18.10.2003

 

 

 

 

 

Majandusteaduskond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18. oktoobril kogunes Hiiu Pubi katuse alla 170 Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagistrit ja magistranti. Toimus klubi MajandusMagister korraldatud tutvumisõhtu 2003. aastal TTÜsse sisseastunud majandusmagistrandidele. Tutvumisõhtu eesmärk on kokku viia TTÜ vanad ja uued magistrandid ja magistrid.

 

Õhtu juhtideks olid selleks otstarbeks spetsiaalselt valmistatud kostüümidesse pugenud Vembu ja Tembu. Aeg-ajalt olid õhtujuhtide nimedeks ka Välk ja Pauk, Tipp ja Täpp ehk Ermo Eero ja Tõnu Toompark.

 

Õhtu käigus sai vastsetele magistrandidele antud Tarmo Koppel’i suu läbi ülevaade vabaaja- ja spordiklubi MajandusMagister tegevusest. Lühitutvustuse käigus sai räägitud eesootavatest spordiüritustest ning muudest klubilistest tegemistest. Seejärel said eelmise klubi hooaja meisterlikke sportlike saavutuste eest Spordikapad Tauno Vare ja Annika Altraja.

 

Läbiviidud kiire viktoriini käigus nõuti nii vanadelt kui värsketelt magistrandidelt teadmisi klubi MajandusMagister tegemiste kohta. Esikoha saavutas võistkond “Vembu ja Tembu”, mis vaatamata vormilisele ja kõlalisele sarnasusele ei olnud ühelgi moel õhtujuhtidega seotud.

 

Seltskondlike mängude raames näitasid magistrandid oma ühetekuuluvustunnet. Teisisõnu – üheksast magistrandist oli vaja moodustada minimaalse ümbermõõduga punt. Võistluse algul anti selgesõnaliselt ja ühemõtteliselt teada, et ümbermõõdu mõõtmine toimub vöökõrguselt.

 

Neljast võistkonnast kolm pidas vajalikuks seltskonna ümbermõõtu vähendada kõrgustesse pürgides ehk kaaslasi kukile võttes. Innovatiivseima lahendusega tuli aga välja viimasena mõõtmisele läinud võistkond, kes enda pundi põrandale pikali viskas ning ainult ühe magistri mõõtmiseks püsti jättis.

 

Vastasvõistkondade tormilised protestid jäeti kõigeti õiglase, ausa ja auväärse žürii poolt arvesse võtmata. Auhindadeks sai võitjameeskond klubi MajandusMagister sümboolikat kandvad kenad klaasist kruusid.

 

Teiste mängude käigus tarbiti ära hulk klubi sponsoriks oleva Saku Õlletehase toodangut. Auhindadeks jagati võistlejatele Saku Õlletehase sümboolikat kandvaid särke ja mobiiltelefoni hoidjaid. Samuti leidsid uued omanikud Red Bull’i nelipakid.

 

Klubi MajandusMagister liikme tunnuseks oleva magistrisärgi demonstratsioonil toodi selgelt välja vahe särki omavate ja mitteomavate magistrandide vahel. Vilekoor saatis särki mitteomavaid magistrande. Sooja ja südamliku aplausi pälvisid särgiesitlusel laval olnud Maret Klaas ja Risto Eelmaa. Särgistatud Maretile toodi lavale veel koguni lilli, samuti kingiti talle sõiduauto võtmed. Risto sülle hüppas kaunis naismagistrant.

 

Tutvumisõhtul loositi välja üks tasuta särk uuele magistrandile. Selle sai Jana Saarkoppeli poolt tõmmatud loosi tahtel Kristi Sisa. Tema saab omale akadeemilisust sümboliseeriva sinise ja nooruslikkust tähendava oranži kirjaga magistrisärgi, mis kannab numbrit 26.

 

Pidu jätkus karaokega, mis on magistrandide ürituste lahutamatuks saatjaks olnud juba pikka aega. Lauljate tase andis alust arvata, et järgmise Eurovisiooni võitmisega Eestil probleeme ei ole.

 

Järgmine klubi MajandusMagister suurüritus on talvepäevad. Need toimuvad 23.-25. jaanuaril.

 

Klubi MajandusMagister on 227 liikmega suurim akadeemiline klubi Eestis koondades Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagistreid ja -magistrande.

 

Klubi MajandusMagister sponsor Saku Õlletehas on Eesti- ja Liivimaa vanim õlletehas, mis asutati 1820. aastal Saku mõisniku krahv Karl Friedrich von Rehbinderi poolt. Eesti Õlletootjate Liidu andmetel on Saku Õlletehas Eesti õlleturu liider, omades 47 % turust.

 

Tõnu Toompark

Klubi MajandusMagister infojuht, avalike suhete juht

tonu.toompark(ät)mail.ee, 056-983 603

 

 

 
 
 
  Klubi söögilaud olgu alati lookas
 
 
  Õhtujuhtideks olid Tõnu Toompark ja Ermo Eero
 
 
  Osavõtjad jagati loosi teel suvalistesse laudadesse, et nad satuksid kokku võõrastega - ürituse idee oli tutvuda
 
 
  Spordikapa autasustamine. Meeste võitja Tauno Vare
 
 

  Auhindadega toetas üritust ka Red Bull
 
 

  Üliõpilasesinduse esimees Jüri Kuusk peab Esindust tutvustava sõnavõtu. Samuti kutsus magistrande teklit ostma.
 
 
 

Magistrandisärgi show-presentatsioon

 
 
 

Võistlus: rühm, kes puusakõrguselt on väiksema ümbermõõduga, võidab

 
 
  Magistrandi pea lõikab: kõige väiksem ümbermõõt
 
 

  Erki, Üllari, Signe, Paavo ja Karolina seljas pole tegu magistrandisärkide, vaid klubisärkidega
 
 
 

Kohe näha, et vanad sõbrad

 
 
 

Naiste lemmik alias Nisu Uno

 
 
 

Klubi sponsor Saku Õlletehas, oli auhindadeks välja pannud teiste seas ka mobiilikotid. Erki imetleb Paavo võidetud kotti.

 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English