Videod   |   Eelinfod

     

 

 

FCMM vs FC Res Publica

REPORTAAŽ  15.09.2003

 

 

 

Eile, 15.septembril toimus Tallinnas jalgpallimatš FC Majandusmagister ja FC Res Publica vahel. Ühtlasi oli tegu Tallinna tudengite esmakordse kohtumisega poliitikutega pallimurul. Tasavägisest matšist väljusid võitjatena mõlemad meeskonnad, sest lõpuskooriks sai poliitiliselt korrektne 2:2.

 

Pea kogu Eesti tudengkonnale on tuttav jalgpallisari "vaim versus võim". Tegemist on Tartu Ülikooli jalgpallimeeskonna FC Fauna iga-aastase sõpruskohtumisega FC Toompeaga. Nimetatud sari on Tartu Ülikooli tugevalt naelutanud tudengispordi kaardile. Kuna TTÜ-l pole samalaadset üritust vastu panna, otsustasid magistrandid algust teha oma analoogiga, millele aastate jooksul lisaväärtust kasvatada.

 

Kuna FC Res Publica asutati selle suve algul, oli kõnealune jalgpallikohtumine neile esimene sõpruskohtumine üldse. Hoolimata vähesest kogemusest ning kohati organiseerimatust mängustiilist, suutsid respublicaanid hoida üleval mängupinget ning teha teravaid kontrarünnakuid tipikate värava alla.

 

Pärast matši ootas mõlema meeskonna mängijaid ja fänne Saunamaailmas sportlik õhtusöök ning kuumaks köetud vene saun, kus pehmeks vihelda pallimurul üksteise aadressil kõlanud vänged sõnad. FCMM-i kapten Ivar Sikk'u sõnul on sellised seltskonnaõhtud klubi elus äärmiselt vajalikud, et kõrgel hoida meeskonna moraal ning arendada sõprussuhteid.

 

FC Majandusmagister peasponsor on TTÜ. Esmaspäeval, Majandusteaduskonnas  TTÜ 85.sünnipäevale pühendatud vilistlasseminaril andis FCMM-i turundusjuht René Arvola rektor Andres Keevallik'ule üle tänukingi. Kingituse eesmärk on tänada rektorit rahalise panuse eest majandusmagistrandide sporditegevusse. Kingituse vormiks oli eksklusiivne termoskruus, mis kõige paremini sümboliseerib klubiliikmete palavaid sõprussidemeid, aktiivset ellusuhtumist ning raudset kesta - Tehnikaülikooli.

 

Tarmo Koppel

FC Majandusmagister

http://fc.magister.ee

 

 
 
  "Mõnus" mängueelne segadus. Risto Eelmaa soojenduspükse eemaldamas.
 
 
 

Mängueelne tervitus

 
 
  "kui vara on rohkem kui pihku mahub"
 
 
 

Tarmo Porgand (vasakul) on just teinud kiirenduse

 
 
  Res Publica turundusjuht Andres Kask soojendust tegemas
 
 
  FC Res Publica väravavaht
 
 
  Meeskondade sõpruspilt
 
 
  Saunamaailmas
 
 
  Saunamaailmas
 
       

      2003 Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English