Videod   |   Eelinfod

     

 

 

FCMM vs Äripäev

REPORTAAŽ  24.08.2003

 

 

 

24.augustil 2003 toimus Tallinna Reaalkooli staadionil sõpruskohtumine jalgpallis FC Majandusmagister ja majanduslehe Äripäev vahel.  Kohtumine oli tasavägine, kuigi lõppes seisuga 9:0 TTÜ majandusmagistrandide jalgpalliklubi kasuks.

 

Esimest korda kohtusid jalgpallimurul meeskonnad käesoleva aasta aprillis kui Tudengite Kevadpäevade raames FCMM Äripäevale väljakutse esitas. [Vaata reportaaži]. Tänane matš oli revanšiks Äripäevale, kes kevadisest kaotusest innustatuna terve hooaja trenni tegi ning magistrandidele kutse esitas.

 

Mängu esimesel poolajal hoidsid mõlema meeskonna mängijad distsiplineeritult omi positsioone ning eksimusi esines vähe. Mängitud oli 17 minutit ning seis oli ikka veel 0:0, mõlema meeskonna kaitse pidas. Ootamatult avas skoori magistrand Aleksander Kolobov, kes kasutades ära auku vastasmeeskonna kaitses, palli terava nurga all Äripäeva väravasse suunas.

 

Vahepeal oli paduvihmahoogudele vaatamata staadionile kogunenud ka paarkümmend FCMMi fänni, kes oma klubikaaslastele ka häälekalt kaasa elasid.  

 

Teisel poolajal otsustas vastupidavus mängu edasise kujunemise. Äripäeva kaitses hakkas esinema aina rohkem auke, mida magistrandid ka kasutamata ei jätnud. Kindlasti mängis rolli ka see, et FCMMi vahetusmängijate pingil olid ootamas kuus puhanud pallurit.

 

Kuigi lõpuskoor võis anda ettekujutuse ülekaalukast mängust, olid majandusajakirjanikud siiski äärmiselt visad ning ei andnud ka FCMMi väravavahile momenti puhkuseks.

 

Võidust laengu saanud FCMM pallurid ja fännid suundusid edasi  aftermatch'ile Siili pubis.

 

Tarmo Koppel

FC Majandusmagister

 

 

 

 

Mänguaeg oli 2x35min, vahetused vabad, platsil 6+1 meest

 
 
  FCMMi fännikoor
 
 
  Rodion ja Aleks jälgimas mängu
 
 
 

Sten võtmas vastu õhupalli

 
 
  Vaheaeg. Klubi uue mängija Dmitri (paremalt teine) jaoks on see esimene matš.
 
 
 

Vaheaeg. Äripäeva mängijate tase on kevadise matšiga võrreldes tunduvalt parem.

 
 
  Kapten Ivar Sikk seletamas teise poolaja mänguskeemi
 
 
  Jalgpallur Risto Eelmaa suhtlemas fännidega
 
 
  Anneli Terep on klubi MM võrkpallivõistkonna kapten
 
 
  Platsile valmistuvad minema "külalismängijad Jamaicalt"
 
 
  FCMM team
 
 
  Meeste riietusruumis
 
 
  Aftermatch  Siili pubis
       

      2003 Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English