Spordikapa tabel   |  Videod   |   Eelinfod

       

 

 

Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagistrandid lõid sihtasutuse

PRESSITEADE 26.06.2003

 

 

 

 

25. juunil 2003. a. asutati Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagistrandide vabaajaklubi MajandusMagister baasil Sihtasutus MajandusMagister (SAMM). SAMM-u eesmärkideks on heategevuslik hariduse ja spordi toetamine ning magistrandide aktiivne kaasamine teadus-, kultuuri- ja sporditegevusse.

 

Sihtasutuse moodustamine on loomulik jätk kaks aastat tagasi alguse saanud ja tänaseks iga-aastaselt kümneid üritusi läbiviiva klubi “põranda alt välja tulemisele”. SAMM-u moodustamise tagajärjel korrastunud klubi juhtimisstruktuur ning legaalne staatus loovad kindlustunde nii sponsoritele kui ka klubi liikmetele.

 

SAMM-u algkapitaliks sai asutamisel kolm krooni. Vaatamata sümboolsele sihtkapitalile on asutajad Ermo Eero, Guido Grünberg ja Tarmo Koppel SAMM-u tuleviku suhtes optimistlikud – klubilise tegevuse finantseerimisel loodetakse ka sponsorite abile. “MajandusMagister on ainulaadne majandusinimeste kooslus ja olemasolev turunduskanal, mis tänaseks on juba paljudele silma jäänud,” ütles klubi turundusjuht René Arvola.

 

Akadeemiline klubi MajandusMagister sai alguse 2001. a. Tarmo Koppel'i eestvedamisel moodustatud jalgpallimeeskonnast. Majandusteadlastest jalgpallurid on pidanud sõpruskohtumisi Rahandusministeeriumiga, ajalehtedega Äripäev ja Eesti Päevaleht ning teiste Eesti meeskondadega, kes tulemuste kõrval hindavad mänguilu. Jalgpallurite sõprusklubiks on Londoni meedia- ja poliitikategelaste jalgpalliklubi Westminster Wanderers FC.

 

Lisaks jalgpallile aitavad klubi sportlikku vaimu üleval hoida Rattasalk, võrkpallivõistkond ning kergejõustikurühm. Kõik nimetatud spordirühmad tegutsevad eesmärgiga parandada noorte majandusinimeste tervislikku seisundit ning tagada pikemas perspektiivis nende sportlik vorm.

 

Sportliku tegevuse kõrval leiavad magistrandid aega heategevuseks. 2003.aasta kevadel korraldati juhtimiskonsultant magistrand Marko Rillo ja turunduse õppejõud René Arvola eestvedamisel ajurünnak Vinni valla konkurentsivõime parendamiseks. Ajurünnakul andsid paarkümmend majandusspetsialisti kahe päeva jooksul oma parima, et leida vallale sobivaim arengutee.

 

Akadeemilise aasta alguse tähtsaim üritus on Guido Grünbergi algatatud Tervitusõhtu traditsioon. 2002. a. juba ülipopulaarseks kujunenud pubi-õhtul tuli kokku üle 120 osavõtja, kellest suur osa olid vastsed Tehnikaülikooli magistrandid.

 

Kõiksugu sportlike ja vähemsportlike ürituste kõrval annab klubi MajandusMagister liikmetele hea võimaluse kuuluda tulevaste otsustajate sõpruskonda, kellega peale vabaaja veetmise ka asjalikku tööjuttu ajada.

 

Klubi MajandusMagister on 227 liikmega suurim akadeemiline klubi Eestis.

 

Lisainfo

Tõnu Toompark, SA MajandusMagister avalike suhete juht, infojuht

056-983 603

magister(ät)magister.ee

http://magister.ee

 

 

 

 

      © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English