Videod   |   Eelinfod

       

 

Jalgpallis pidasid sõpruskohtumise FC Majandusmagister ja Äripäev

REPORTAAŽ  23.04.2003

 

 

 

 

 

 

 

Kolmapäeval 23.aprillil pidasid Männiku staadionil jalgpallis sõpruskohtumise kaks majandushiidu: Äripäev ja FC Majandusmagister. Mäng toimus tudengite Kevadpäevade raames ning vaatemängulise matši võidu viis koju TTÜ FC Majandusmagister.

 

Väljakutse ajakirjanikele esitas Tallinna Tehnikaülikooli majandusmagistrandide ja -magistrite jalgpalliklubi FC Majandusmagister. Äripäeva kollektiiv otsustas kokku panna oma vutimeeskonna, et väärikalt majandusteadlastele vastu seista.

 

Matš oli ainulaadne sellegipoolest, et jalgpallimurul läksid vastamisi Eesti populaarseima majandusajalehe ning Eesti suurima majandusteadlaste ühenduse - Klubi Majandusmagister - jalgpallimeeskonnad.

 

Mängualguse rivistus algas südamlike käepigistustega, mille saatel andsid magistrandid hea tahte märgina ka igale vastasmängijale klubitassi. Jalgpallikohtumisele oli kohale saabunud ka mõõdukalt publikut - fänne ja kisakoore mõlemalt meeskonnapoolelt.

 

Mängu esimesed kümme minutit möödusid väga tasavägiselt. Väljapaistvaid rünnakukombinatsioone võtsid ülesse mõlemad pooled aga väravakastid jäid esialgu puutumatuks. Esimese resultatiivse rünnaku korraldas FC Majandusmagister, mille ründaja kasutas ära Äripäeva värava all tekkinud segadust ning palli kiirelt väravavõrku toimetas.

 

Teist poolaega oli mängitud kümme minutit kui mängus kehtis seis 5:2 FCMM-i kasuks. Äripäeva südikad pallurid olid kümnekonna minutiga kahandanud kaotusseisu kolme punktini. Jalgpalliväljakul mõnevõrra kogenenumale FC Majandusmagistrile oli see signaal, end kokku võtta. Innustatuna kisakoori lärmist tegid magistrid lõpukiirenduse ning kohtumine lõppes 14:2 FC Majandusmagister kasuks.

 

Pealtvaatajad ei lasknud aga kogu mängu vältel mängijatel ära unustada, et viimased peavad andma oma parima. Nii 'sini-' kui 'punanahkade' leerist oli kordamööda kosta rõkkavaid ovatsioone. Kummagi meeskonna mängijad ei lasknud oma poolehoidjaid alt, sest võitis jalgpall ning majandusinimeste sõprus.

 

Tarmo Koppel

FC Majandusmagister

Tel.:05526944

 

FC Majandusmagister kodulehele

Meedias

 

 
 

  FCMM vasakult: Tarmo Koppel, René Arvola, Rain Riisimäe, Merlin Müür, Silver Mäll, Aleksander Kolobov, Henri Toompere, Indrek Laineveer, Andres Hall, Ivar Sikk (kapten)
 
 

  Meeskondade tutvumisel andsid magistrandid igale Äripäeva liikmele meeneks klubitassi
 
 

  Situatsioon Äripäeva värava ees
 
 
  Äripäev neutraliseeris just edukalt magistrite rünnaku; Aleks noruspäi naasmas rünnakult
 
 
    Äripäev tegi äkkrünnaku magistrite värava alla  
 
 
  Magister Arvola õpetamas, kuidas palli mängida
 
 
    FCMM sai palli enda kätte ning on arendamas rünnakukombinatsiooni  
 
       

      2003 Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English