Videod   |   Eelinfod

       

 

Klubi MM Võrkpallivõistkonna sõpruskohtumine Majanduskooliga (2:3)

REPORTAAŽ  6.04.2003

 

 

 

 

 

 

 

Pühapäeval kohtusid võrkpallis TTÜ võrkpalliklubi Majandusmagister ja Tallinna Majanduskooli võistkond. Audenteses peetud tasavägise sõpruskohtumise võidu viis koju Majanduskool lõppseisuga 3:2.

 

Esimese geimi võitsid magistrandid, mis süstis võitlustahet võistkonna ridadesse. Seejärel said vastased oma mängumootori käima ning kahe järgneva geimi võit läks Majanduskoolile. Neljanda geimi alguseks ilmutasid mõlemad võistkonnad väsimuse tundemärke ning raskemate pallingute püüdmisel ei näidatud enam niivõrd efektseid võtteid kui kohtumise esimeses pooles. Vaatamata vahetusmängijate puudumisele suutis Majandusmagister end kokku võtta ning saavutati äärmiselt tasavägise geimi võit.

 

Viiendale geimile mindi vastu viigiseisuga. Mõlemad võistkonnad tunnetasid, et võit on lähedal, kuid pälvib selle vaid pool, kes suudab väsimusest võitu saada. Vaatamata Majanduskooli korduvatele vigadele servingutel, oldi TTÜst üle võrguvõitluses. Tulemuseks 3:2 Majanduskooli kasuks.

 

TTÜ võrkpallivõistkonnale oli see teine sõpruskohtumine, samuti Majanduskoolile. Magistrandide võrkpallirühm on tänaseks läbi regulaarsete trennide tegutsenud ligi pool aastat. Organisatsiooniliselt kuulub magistrandide võrkpalliklubi emaklubi Majandusmagister alla.

 

Tarmo Koppel

Klubi MM

Võrkpalliklubi MM kodulehele

 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
 
 
       
 
       

       © 2003 Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English