Videod   |   Eelinfod

 
 
 
 
FCMM hooaja avaüritus - Magistrandide Tutvumisõhtu

REPORTAAŽ 12.10.2002

 

 
12.oktoobril 2002 toimus Hiiu pubis magistrandide tutvumisõhtu, milles osales üle saja nii vana kui ka värske magistrandi. Õhtu oli sisustatud rohkete tegevustega ning rahvas ei rahunenud ka peo ametlikul lõpuajal, vaid liikus grupikeste kaupa linna poole, et edasi pidutseda.
 
Peo avalöögiks oli veiniklaas, mis kõik magistrandid mõnusalt jutukaks tegi. Järgnesid sõnavõtud, milles lasti kuuldavale kiidusõnu FC Majandusmagistri aadressil. Kõvemad kiitjad olid tulnud peole väljastpoolt vabaajaklubi. Dekaan pidas sündmust selle vääriliseks, et "formaalse tervituse asemel rääkida vabamalt ja pikemalt", mida ta ka tegi. Ka üliõpilasesinduse ette kanne oli põhjalik. Kõnet pidasid ka klubiliikmed. Tarmo Koppel esitas presentatsiooni, milles olid kroonikakaadrid klubi ettevõtmistest. Ivar Sikk kutsus mehi ja naisi üles jalgpalli mängima, sest jalgpallisektsiooni areng on olnud tohutu. Seda illustreeris Ivar tagasihoidlikult numbritega 11:0 (selle seisuga võideti viimases kohtumises Rahandusministeeriumi). René Arvola esitles klubiriietust, mille tarvis toodi lavale särgid. Rahva vaimustus oli aga suunatud mitte niivõrd särkidele, kui just kenadele särgikandjatele.
 
Seejärel oli rahval antud vaba voli süüa seda, mille all laud lookas oli. Söögi vahele korraldati mitmesuguseid mänge, millest äramainimist tasuks kindlasti Mehiste Meeste väljaselgitamine, mille jaoks pidid mehed mööda kõrt liitri õlut oma kõhtu meelitama. Palju elevust tekitas ka viktoriin.
 
Kokkuvõttes oli pidu oma eesmärgi täitnud: FC Majandusmagistri ridadesse tuli juurde uusi liikmeid ning nende magistrandivaimu kontrollitakse kindlasti ka järgnevatel üritustel.
 
René Arvola
 
FC Majandusmagister,
pressiesindaja

           

 

Magistrimood soosib peale ilusate neidu ja vikside noormeeste ka magistrisärki ning seda ka sügaval sügisel!
 

 

Magistrandid on harjunud hästi sööma, sest kasvav aju ja terve vaim nõuavad pidevalt toitu ning tark magistrand on ka tugev magistrand.
   

 

"Saame tuttavaks! Mina olen sinu uus vend/õde!".
   

 

Teadustaja raskes ametis tuli René'l veeta kogu õhtu.
   

 

MMehiste MMeeste võistluse võitja otsustati alles viimastel milliliitritel. Võitjaks osutus Risto, kes edestas napilt Erki Mehevitsa.
   

 

"We are the Champions, my friend!".
   

 

Eestlased on laulurahvas, aga ainult "ööbikud" jõuavad magistratuuri.
   

 

Strateegiline nõupidamine enne mänge. Margot: "See mäng nõuab süvenemist. Saad sa sellega hakkama?" Üllar: "Ma annan endast parima!"
   

 

Magistrandid vihkavad tühje inimesi ja täis klaase. Mõlema vastu võideldakse üheskoos.
   

 

Marit: "Kuidas maitseb?" Elen: "Kuidagi hapuvõitu." Margus: "Mõttetu jutt! Või siiski, sel dialoogil on oma alltekst siiski olemas!"
   

 

Henri: "Sina, kena noormees! Tule meie kampa!".
   

 

Kadri (mõttes): "See on taktikaliselt õige samm!" Silver: "Selles viktoriinis oleks olnud tarvis kümnevõistleja mitmekesiseid võimeid. Kuid kuidas me siis ei suutnud võita?" Paavo: "Teate, kallid õed ja vennad! Viktoriin on nagu triatlon. Kui veest välja ronid, on kaks kolmandikku võistlusest alles ees! Seepärast poleks tohtinud end enne lõppu lõdvaks lasta!" Pärast pikka arutelu selgus, et jooke on tarvis taas juurde tuua. Eks talvepäevadel paneme viktoriini juba kindlasti kinni!
   

 

Jäneste ristimise järel võisid vastsed magistrandid end täieõiguslike magistrandidena tunda.
   

 

Magistrandid on väga lähedased sõbrad ja ei karda üksteist.
   

 

Magistrandid on hea isuga ja söövad kõik alati ära. Ning ajalehte loevad kah peale.
   

 

Aktiivseima tiitli võitis magistrandide jalgpallikoondise kapten Ivar Sikk.