Videod   |   Eelinfod

 
 
 
 

FC Majandusmagister TTÜ Majandusteaduskonna Suvepäevadel

FOTOREPORTAAŽ  13-14.07.2002

 

VIDEO

FC Majandusmagister võttis rohkearvuliselt osa Tehnikaülikooli Majandusteaduskonna suvepäevadest. Suvepäevade avamisel esitas FC Majandumagister delegatsioon heiskamiseks Majandusteaduskonna lipu, mis oli kaks nädalat varem usaldatud klubi hoolde selle suvemängudel.

 

Avamisel anti ka Üliõpilasesindusele üle FC Majandusmagister kink. Kink oli suuremõõtmeline raamitud foto FC Majandusmagister triatlonistidest 2002. Sümboliseerib see klubi pühendumust "igamehe" spordi edendamisele ülikoolis. Fotovõte riputatakse Majandusteaduskonna üliõpilasesinduse kontorisse.

 

Teaduskonna suvepäevadel toimus FC Majandusmagister'il kaks jalgpallimatši. Esimene neist peeti vilistlaste ja õppejõudude koondvõistkonnaga, kus teiste seas astus väljakule ning näitas head pallivaldamise oskust dekaan Alari Purju. Tänu vilistlaste ja õppejõudude südikusele ning FC Majandusmagister'i liigsele enesekindlusele tuli klubil sellel kohtumisel leppida kaotusega. Suvepäevade teise vutimatši pidas klubi bakalaureuse tudengitega, ka seekord jäädi alla vastasründajate nooretele ja kiiretele jalgadele. Üks resultatiivsemaid vastasründajaid oli Üliõpilasesinduse esimees Olavi Raigla.

 

FC Majandusmagister otsustas lähiajal alustada selle hooaja trennidega ning sügisel taaskutsuda välja bakalaureuse õppurid.

 

 

 

FC Majandusmagister klubilised said omamoodi aru Tarmo Koppel'i hüüdest rivistuda

   
 

Rivistus ühisvõtteks. Vasakult: Paavo Ala(2), Marit Kasesalu(91), Erki Mehevits(88), Henri Toompere(72), Üllar Koemets(37), René Arvola(17), Tarmo Koppel(7), Hallar Loogma(99), Tauno Vare(23), Kadi Oorn(76).

 
 

FC Majandusmagister esitab Majandusteaduskonna lipu heiskamiseks (foto:Tipikas.ee)

 
 

Puntratants (foto:Tipikas.ee)

 
 

FC Majandusmagister jalgpallurid kavandavad formatsiooni vilistlaste vastu (foto:Tipikas.ee)

 
 

Magistrand Elen Mitt hoiab kõrgelt oma klubi lippu. Meeskonna kehvale etteastele vaatamata, on moraal kõrge.  (foto:Tipikas.ee)

 
 

Jalgpallimatš kogus teaduskonna suvepäevadel enim pealtvaatajaid (foto:Tipikas.ee)

 
 

Vastaste äkkmanööver ... (foto:Tipikas.ee)

 
 

... aga väravavaht tõrjub (foto:Tipikas.ee)

 
 

Väravavaht seisab kindlalt kui kalju (foto:Tipikas.ee)

 
 

Sõpruskohtumise eesmärk -  pidada sõbralik mäng - on täidetud! (foto:Tipikas.ee)