Videod   |   Eelinfod

 
 
 
 

Uued magistrandid said särgid selga

REPORTAAŽ 15.detsember 2001

 

Laupäeval 15.augustil k.a. korraldas FC Majandusmagister TTÜ Majandusteaduskonna lobbys vastuvõtu uutele majandusmagistrantidele. Koosviibimise keskseks sündmuseks sai magistrandi-särkide pidulik üleandmine.

 

Omanikke ootas 51 uut särki. Tervitussõnavõttudega esinesid vanemad FC Majandusmagister liikmed. Kindlate käepigistuste ning vennalike sõnade saatel said särgid selga 30 kohalviibinud ärikorralduse kutse- ja teadusmagistrandi. Seejärel voolas šampanja, vaadati video-presentatsiooni FC Majandusmagister'i viimase hooaja tegemistest ning arutleti tulevikuettevõtmiste teemal.

 

Kuna seljanumbreid on piiratud arv ning õigus särk selga saada on igal magistrandil, võttis särgitoimkond vastu otsuse muuta igal aastal särgi disaini, et säiliks lubatud unikaalsus. Kahe oranži käise-triibu asemel on kõnealsue partii särkidel üks laiem triip.

 

Tänaseks on kunagi mõttesähvatusena realiseeritud grupisärgist välja kasvanud laialdast toetuspinda leidnud traditsioon. Nüüdseks kannavad seda sinist särki juba 123 venda-õde. Särk ühendab magistrande rahvamajandusest ning ärikorraldusest, teadus- ja kutseõppest, noori ja vanu. Särk sümboliseerib magistrandi erudeeritust, ettevõtlikust ning ühtekuuluvust.

 

Tarmo Koppel
FC Majandusmagister

05526944