Klubi Suvepäevad

REPORTAAŽ 25-27.06.2010

 

 

 

 

 

 

 

Suvisel juulikuu esimesel nädalavahetusel, 2.-4.juulil leidsid Arbavere Puhkekeskuses aset järjekordsed majandusteaduskonna suvepäevad. Suvepäevadest leidsid unustamatut rõõmu nii värsked tudengid, usinad magistrandid, targad vilistlased, kui ka reipad õppejõud.

 

Suvepäevade reedene õhtu oli eeskätt ette nähtud tugevamatele kodanikele, kes peoplatsi soojaks peavad kütma. Ontlikult käitunud ja riietunud päevalistest poleks kuidagi osanud teada, et neis peituvad sedavõrd sügavad teadmised hipinduse ajaloost, muusika- ja maitse-eelistustest. Hipi - see oligi ju suvepäevade stiiliks.

 

Laupäeva hommikul saabusid ka mitte nii tugevad majandustegelased, et nautida ohjeldamatut päikest ja veelgi enam head seltskonda.

 

Hommikupooliku aastast-aastasse kaasaskäivaks ballastiks oli triatlon, mille võitis Paavo Ala. Paavo näol on nüüd tegemist kolmekordse triatlonivõitjaga, mis vaieldamatult näitab, et teaduskonna suvepäevade sportlikul tasemel on veel palju arenemisruumi.

 

Päeva tippsündmuseks kujunes kindlasti Kaitseliidu korraldatud ja hämara õhtuni kestnud maastikumäng, mille vapras võitjameeskonnas oli allakirjutajal hea võimalus osaleda. Võidustrateegia oli seekord peepvainulikult lihtne - kui sa annad endast kõik, siis ei saa sa kaotada.

 

Õhtuhakul oli suvitajatel võimalus tutvuda fotojahi "Hipi In Action"

tulemustega. Fotokonkursi tulemus oli üsnagi objektiivne vaatamata isegi sellele, et nii mitmelgi pildil žüriiliikmete "kõrvad paistsid".

 

Õhtu lõpetas järjekordne disko, tants ja tagaajamine. Kes sel üritusel liiga kiiresti jooksis, seda kätte ei saadudki. Igal juhul - kui mitte varem, siis näeme järgmistel suvepäevadel!

 

Tõnu Toompark

suvepäevadel osaleja

PILDID ÜRITUSELT FOTOKOGUS

 

 
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English