FC Majandusmagister firmadevahelisel rannavutiturniiril

REPORTAAŽ 19.06.2009

 

 

 

 

 

 

 

TTÜ Majandusteaduskonna jalgpallimeeskond FC Majandusmagister osales möödunud reedel, 19.juunil Pirita rannas toimunud Firmadevahelisel Rannajalgpalliturniiril.

Vaatamata kesisele suveilmale, oli turniirile kokku tulnud 12 võistkonda. FC Majandusmagister (FCMM) näitas rahvale terve päeva jooksul ilusat jalgpalli ning jõudis neljandale kohale, olenemata sellest, et meeskonna põhimõteteks on mängida jalgpalli mänguilu nimel ning teha sporti tervise nimel.

Majandusmagistrite jaoks polnud tegemist esimese turniiriga - juba kaheksa aastat tegutsenud jalgpalliklubi on osalenud mitemetel turniiridel ning võtab osa ka käimasolevatest Eesti Jalgpallimeistrivõistluste IV liigast. FCMMi kapteni Rain Riisimäe sõnul ongi nüüd tähtis keskenduda liigamängudele, sest IV liigas on tase kõva ning pool hooaega veel alles ees.

FCMMi mängija Rando Kuusemets iseloomustas rannavutiturniiri neljandat kohta: "Kõik poolfinaali pääsenud neli meeskonda olid ühtlase tasemega, otsustavaks kohtade jaotusel sai rannajalgpalli eripära. Lähtuvalt rannaliiva ebaühtlusest, põrkab pall siia-sinna ning rohkem väravaid tuleb neile, kel rohkem õnne". Ka FCMMil oli õnne, kuid seekord mitte lõpuni.

Ürituse korraldaja TTÜ majandusmagistrandi Olari Kontram'i (Reklaamiagentuur Kinkston) sõnul oli turniir heaks väljundiks ettevõtetele-asutustele, tõstmaks töötajate motivatsiooni praeguses niigi nukras majanduskliimas. Turniir on plaanis ka järgmisel aastal, siis juba uuendatud formaadis.

FC Majandusmagister, TTÜ Majandusteaduskonna jalgpallimeeskond on jätkuvalt avatud uutele mängijatele, kes väärtustavad tervisesporti ja sõprust. Uuri lisa http://fc.magister.ee

Videod FCMMi turniirimängudest leiab magistriklubi fotokogust: http://magister.ee/photo/fcmm/fcmm09/


Näidisvideo turniirist:
 


TEISED PILDID-KLIPID FCMMi MÄNGUDEST SELLEL TURNIIRIL LEIAD FOTOKOGUS

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English