Spordikapp   |   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

Talimängud 2007 möödusid lumeta

REPORTAAŽ  23-25.03.2007

 

 

 

 

 

 

 

Tähesõdade stiilis Talimängud toimusid märtsi lõpus. Juhtus nii, et märtsi lõpuks oli lumi läinud, mis andis Klubi MM selle talve tippüritusele harjumatu, kuid üsna meeldiva suvise puudutuse.

Esimesed tähesõdalased võtsid kohad sisse juba reede õhtul, mille peamiseks atraktsiooniks sai tähelaeva reaktori (ehk saunakerise) jahutamine ning miinimumi püstitamine. Meeskondliku pingutuse tulemusena õnnestus see ka saavutada, kuid rekord ei elanud kahjuks vanemaks kui üks päev.

Ürituse avasõnavõtus laupäeval sai lisaks tavapärastele tervitustele puudutatud põgusalt ka klubi tulevikku. Oma kuue tegutsemisaasta järel on klubil  Majandusmagister vaja teha esimesed strateegilised valikud: kuhu edasi ja kuidas.

Päeva suurimaks ettevõtmiseks kujunes meeskondlik kuumaastiku läbimine kepikõnni meetodil. Kolme tunni vältel otsisid meeskonnad tähebaasi (ehk spordibaasi) ümbruskonnast ülesandepunkte, kus tuli läbi teha mitmed katsumused. Teiste seas tuli lahendada majandusmatemaatika ülesanne, püüda kinni kümme muna ning mäest üles viia kanderaamil abivajaja. Kõik meeskonnad tulid kõikide ülesannetega eeskujulikult toime, mis annab tunnistust, et üks õige klubiline on ilus, tark ja osav.

Õhtul saatsid tähesõdalased oma esindajad Senati valimistele - klubilistele tutvustati uut mängu, mille eesmärgiks oli Senati esimeheks saada inimene just oma meeskonnaks. Mängu võitis meeskond, kes oskas kõige paremini laveerida; Senati esimeheks sai Tõnu.

Suurimaks kurvastuseks oli osavõtjatele kahtlemata Suusameistrivõistluste ärajäämine. Alates 2001. aastast on kõikide Talimängude lahutamatuks osaks olnud ühine suusatamine, mis valmistab rõõmu nii pealtvaatajatele kui osavõtjatele. Selle eest räägib ka tõsiasi, et suusatamine on klubiaasta populaarseim spordiala. Siit-sealt oli kuulda, kuidas selleks sõiduks valmistuti läbi talve - et siis semudega taaskord mõõtu võtta. Seega, olude sunnil toimub Suusameister 2007 detsembrikuus.

Tänan kõiki osavõtjaid ning eriti kaaskorraldajaid.

Tarmo Koppel
Korraldaja

 
 
 
  Päevajuht Reigo
 
 
  Ülesanne "Vaderi munad"
 
 
  Milline meeskond suudab enim palle korvi saada
 
 
  Ülesanne - saata Luke Skywalker orbiidile
 
 
  Ülesanne ei õnnestunud
 
 
 
 
 
  Eesmärk on kepp üles tõsta - tundub lihtne
 
 
  Majandusmatemaatika praktikum
 
 
  Aidatakse seltsimeest
 
 
  Simuleeriti õhtul aset leidvat Eesti-Vene mängu
 
 
  "Luke, I am your father"
 
 
  Yoda tehti tordile
 
 
  Karvased ja sulelised Senati valimistel
 
 
  Pärast Eesti-Vene mängu näitas Eesti koha kätte Ecuadorile
 
 
  Pühapäevane virgutus-ekskursioon
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English