Spordikapp   |   Eelinfod

 

 

 

 

 

 

Majandusmagistrandide Tutvumisõhtu 2006

REPORTAAŽ  24.11.2006

 

 

 

 

 

 

 

Viies majandusmagistrite ja magistrandide tutvumisõhtu toimus 24.novembril 2006 juba traditsiooniliseks kujunenud kohas- Hiiu Pubis. Osalejatena registreerus üle 180 magistri ja magistrandi. Üritust oodati suure huviga ja niipea kui ametlik info üles pandi, registreerus kohe ka suur hulk huvilisi.  

Lisaks magistrandidele- magistritele osalesid sel aastal ka õppejõudude aktiivsemad esindajad. Õppejõude sai kokku lausa niipalju, et neist omaette laudkond moodustus. Ürituse ametlikuks algusajaks oli kell 19.00. Juba enne ametlikku avamist olid Hiiu Pubi lauad osaliselt hõivatud uudishimulike magistrite ja magistrandide poolt. 

Tutvumisõhtu juhatas sisse õhtujuht Andres Karu, kes andis sõna kahele magistrandile korraldustiimist- Merje Seinale  ja Kristo Reinholdile. Ülikooli majandusteaduskonna poolt tervitas uusi magistrande dekaan Enn Listra. Tarmo Koppel klubi „Majandusmagister” eestvedajana tutvustas klubi ja viis värsked magistrandid kurssi klubi tegemiste ja toimuvate üritustega.  

Peale kõhukinnitamist lookas söögilaua taga jõudis kätte aeg välja loosida tasuta klubisärk. Särgi õnneliku omaniku selgitas õhtujuht välja „Bondi” mänguga. Särgi võitis parim „Bond” Eve Jugandi.  

Järgnes juba traditsiooniks kujunenud viktoriin, mis küttis üles hulgaliselt kirgi ja millest sai tõeline jõukatsumine, sest magistrand Veiko Vaade poolt koostatud küsimused olid täiesti sobilikud „Miljonimängu” miljoniküsimusteks. Peale meeliköitvat ja emotsionaalset viktoriini said kõik võistkonnad ülesande voolida plastiliinist ausammas Klubile Majandusmagister ja omi töid tutvustada. Arukad õppejõud ning nutikad magistrid ja magistrandid pakkusid välja väga julgeid ja lõbusaid lahendusi. 

Peale südaööd suundusid heas tujus peolised rohelise lõõtsabussiga südalinna poole ööklubisse „Panoraam”. Bussis võeti üles lõbus laulujoru ja kuuldavasti kestis osadel osalejatel pidu varajaste hommikutundideni. 

Söögi eest hoolises Hiiu Pubi ja jooki pakkus suursponsor A le Coq. 

Tänud kõikidele osalistele, kes peo just nii vahvaks ja lõbusaks tegid, kui see parasjagu oli! 

Margit Eerma

Tutvumisõhtu 2006 peakorraldaja

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       

       © Majandusmagister  |  Kontakt  |  Sisukaart  |  in English